Akredytacje na sezon 2017/2018

Dziennikarze zainteresowani wstępem na spotkania InvestInTheWest AZS AJP Gorzów w sezonie 2017/18, mogą ubiegać się o akredytacje. Odpowiednie wnioski należy przesłać do 25 września.

 

Poprawnie wypełniony wniosek akredytacyjny należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do 25 września 2017 roku. Informujemy jednocześnie, że lista akredytowanych dziennikarzy, obowiązująca w sezonie ubiegłym, jest nieaktualna, a na mecze w nadchodzącym roku wstęp będą mieli tylko ci przedstawiciele mediów, którzy dostarczą nowe wnioski w określonym terminie. Wniosek do pobrania TUTAJ. Informujemy również, że wnioski na EuroCup zostaną udostępnione w najbliższym czasie.

Regulamin przyznawania akredytacji dziennikarskich i zasady obowiązujące przedstawicieli mediów w sezonie 2017/2018:


1. Prawo do zasiadania na trybunie prasowej, dostępu do miejsc przeznaczonych dla przedstawicieli mediów oraz wstępu na konferencje prasowe mają wyłącznie osoby posiadające akredytacje wydane przez KS AZS AJP Gorzów.
2. Akredytacje prasowe przyznawane są na podstawie wypełnionych formularzy akredytacyjnych.
3. Wnioski akredytacyjne należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
4. Akredytacja całosezonowa dotyczy wszystkich meczów ligowych, pucharowych i towarzyskich, jakie w sezonie 2017/18 rozegra w roli gospodarza zespół InvestInTheWest AZS AJP Gorzów.
5. Akredytacja jest bezpłatna.
6. Przyznana akredytacja jest imienna i upoważnia do wejścia do hali wyłącznie osobę, na której nazwisko została wydana.
7. Nazwiska dziennikarzy, którym zostały przyznane akredytacje stałe, zamieszczane są na stronie internetowej www.azspwszgorzow.pl
8. Akredytację należy okazywać ochronie w okolicach parkietu. W trakcie realizacji czynności dziennikarskich, akredytacja musi być umieszczona przez jej posiadacza w miejscu widocznym dla służb porządkowych i organizatorów. Dotyczy to również konferencji prasowych.
9. Przedstawicieli mediów obowiązują zasady etyki dziennikarskiej i profesjonalnego zachowania wobec innych uczestników meczu.
10. Dziennikarze, podobnie jak inne osoby niezwiązane bezpośrednio z meczem, nie mają prawa wejścia na parkiet.
11. Wywiady z zawodniczkami/trenerami w formie wideo prosimy przeprowadzać na tle ścianki sponsorskiej.
12. Dziennikarze w swoich materiałach zobowiązani są do używania aktualnego herbu Klubu, bieżących zdjęć zawodników i sztabu szkoleniowego.
13. Klub nie odpowiada za rzeczy pozostawione na trybunie prasowej, w sali konferencyjnej i innych dostępnych dla mediów miejscach.
14. Klub ma prawo unieważnić akredytację prasową w przypadku naruszenia przez jej posiadacza postanowień niniejszego regulaminu lub rażącego naruszenia dobrych obyczajów w czasie wykonywania obowiązków dziennikarskich.

Powered by JS Network Solutions