Pozostaje czekać na pierwsze spotkanie!

 

Ostatnie miesiące to był bardzo intensywny, ale też niezmiernie ważny okres, pracy w klubie. Dotyczy to zarówno działaczy jak i całego sztabu trenerskiego. Myślę, że jego podsumowaniem jest zbudowanie ciekawego zespołu. Stanowią go gracze doświadczeni i już utytułowani, młodzi na dorobku oraz nasze najmłodsze medalistki młodzieżowych mistrzyń Polski, które dopiero poczują smak ekstraklasy. Nie jest tajemnicą, że tylko dzięki uczestnictwu w europejskich pucharach udało się zakontraktować większość z zagranicznych zawodniczek. Teraz trochę odpoczynku a następnie wytężona praca nad skonsolidowaniem składu i zbudowaniem w krótkim okresie czasu zespołu, z gry którego będziemy wszyscy zadowoleni. - Trener Dariusz Maciejewski

Agnieszka Katarzyna Fikiel w Gorzowie

poniedziałek, 16 lipiec 2018 07:24

Reprezentantka Niemiec z polskim paszportem zagra dla nas w nadchodzącym sezonie.

 

Po kontuzji Beaty Jaworskiej potrzebowaliśmy wysokiej zawodniczki mogącej grać jako Polka. Wybór padł na Agnieszkę. Myślę, że swoim doświadczeniem i znajomością polskiej ligi pomoże nam osiągnąć dobry wynik w nadchodzącym sezonie zarówno w EBLK jak i EuroCup. - trener Dariusz Maciejewski.

Wielki come-back!

czwartek, 05 lipiec 2018 20:27

Z niekłamaną przyjemnością, pragniemy poinformować naszych kibiców, iż w szeregi naszego zespołu po trzech sezonach przerwy wraca jedna z najlepszych rozgrywających polskiej ligi Sharnee Zoll-Norman!

 

Do naszego młodego zespołu potrzebowaliśmy doświadczonej rozgrywającej o bardzo dużych umiejętnościach sportowych. Sharnee jest prawdziwym generałem rządzącym na boisku i jak mało która zawodniczka potrafi kierować grą zespołu i kreować otwarte pozycje rzutowe dla koleżanek z drużyny - powiedział trener AZS AJP Gorzów Wlkp. Pan Dariusz Maciejewski.

Ciąg dalszy, budowy zespołu na nadchodzący sezon!

poniedziałek, 02 lipiec 2018 20:18

Jedna z najbardziej utalentowanych litewskich zawodniczek będzie reprezentowała nasz klub w nadchodzącym sezonie. 

 

Laura Juskaite (188 cm, 21 lat, pozycja 4/5)  była prawdziwym objawieniem zakończonego sezonu, zarówno w europejskich rozgrywkach EEWBL (15,2 pkt., 8,8 zb., 2,5 przech.), jak i w litewskiej ekstraklasie (13,7 pkt., 8,3 zb., 2,5 przech.).

 

Laura wyróżnia się wysoką sprawnością fizyczną i wszechstronnością w swojej grze. Jak na młodą zawodniczkę cechuje się dużą trafnością podejmowanych decyzji. Dostała ona bardzo dobre rekomendację od trenera seniorskiej reprezentacji Litwy. Wierze, że swoją dobrą grą pomoże nam w realizacji celów. - Trener Dariusz Maciejewski

Ariel Atkins gwiazda Uniwersytetu z Texasu a aktualnie zawodniczka drużyny Washington Mystics będzie reprezentowała nasz klub w nadchodzącym sezonie.  

 

Niezmiernie się cieszę, że Ariel zagra dla nas! Widziałem ją na żywo. Jej postawa na treningach a przede wszystkim w meczach WNBA bardzo mi się podobała. Prywatnie to również bardzo fajna osoba. Uważam, że może zostać gwiazdą nie tylko naszego zespołu ale również całej ligi. Jest bardzo wszechstronna, może zagrać na pozycjach od 3 do 1. Posiada skuteczny rzut z dystansu oraz bardzo dobrze gra 1 na 1 i rozwiązuje sytuacje pick and rollowe. - Trener Dariusz Maciejewski.

Przedstawiamy kolejną koszykarkę, która będzie występować w barwach naszego klubu w sezonie 2018/2019.

 

Kyara Linskens (22 lat, 190 cm wzrostu) to jedna z bardziej utalentowanych europejskich zawodniczek grających na pozycji centra. Uczestniczka tegorocznych Mistrzostw Świata w Hiszpanii, ma za sobą udany sezon w EuroCup oraz lidze czeskiej z zespołem z Nymburka. 

 

Ciesze się, że Kyara zagra dla nas w nadchodzącym sezonie. Wierzę, że mimo młodego wieku poradzi sobie w mocnej polskiej lidze. Jest silna fizycznie z dobrą ręką do rzutu ale przede wszystkim jest niezwykle utalentowana w zbiórkach piłki z tablicy oraz blokach. Myślę, że Kyara pomoże nam osiągnąć dobry wynik w nadchodzącym sezonie a sama zrobi kolejny krok w rozwoju swojego talentu. - Trener Dariusz Maciejewski

Strona 1 z 43
Powered by JS Network Solutions