XIV Memoriał Aleksandry Piotrowskiej - Podsumowanie

Za nami pierwsze sprawdzianych naszych zawodniczek. Swoje spotkania sparingowe rozegrała I liga, juniorki i kadetki.

Nowy sezon coraz bliżej. Nie tylko dla naszych akademiczek ale także dla ich młodszych koleżanek. W pocie czoła, nasze grupy młodzieżowe przygotowują się do nadchodzącego sezonu 2017/2018. Zarówno 1 liga, juniorki i kadetki miały szansę sprawdzić stopień swoich przygotowań w trakcie XIV Memoriału Aleksandry Piotrowskiej organizowane po raz kolejny przez nasz klub. Zainteresowanie drużyn przyjezdnych było tak ogromne, że po raz pierwszy turniej został zorganizowany na dwóch halach - Akademii im. Jakuba z Paradyża przy ulicy Chopina 52 i I Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Puszkina 31.

 

 

Wyniki, hala Chopina 52:

09 września sobota

 

 

8:30, AZS AJP Gorzów Wlkp.- UKS SMS Aleksandrów Łódzki (juniorki), 76:36 (19:6, 22:11, 18:13, 17:6)

Dla AZSu, punkty zdobyły: Kobylińska 14, Kuczyńska Wiktoria 13, Potraca 11, Łupińska 11, Omiotek 7, Duchnowska Wiktoria 6, Dudek 5, Mamrowicz 4, Murmyło 2, Godlewska 2, Kuczyńska Aleksandra 1, Michniewicz 0 pkt.

 

10:10, Enea AZS Poznań - UKS Basket Zgorzelec (juniorki), 108:23 (25:3, 35:8, 22:5, 26:7)

 

11:50, X-Demon Tęcza Leszno - AZS AJP Gorzów Wlkp. (I liga), 69:55 (21:7, 17:25, 18:9, 13:14)

Dla AZSu, punkty zdobyły: Keller 20, Duchnowska 17, Szczęsna 6, Szczecińska 4, Bury 4, Kominek 2, Jezierska i Kupczyk po 0 pkt.

 

13:30, UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - UKS Lider Swarzędz (I liga), 48:81 (11:19, 6:21, 11:23, 20:18)

 

15:10, UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Enea AZS Poznań (juniorki), 35:78 (5:12, 6:20, 17:26, 7:20)

 

16:50, UKS Basket Zgorzelec - AZS AJP Gorzów Wlkp. (juniorki), 38:94 (23:21, 3:21, 6:28, 6:24)

Dla AZSu, punkty zdobyły: Kuczyńska Wiktoria 26, Feliczak 15, Duchnowska 14, Łupińska 9, Omiotek 8, Potraca 7, Mamrowicz 6, Kościukiewicz 5, Godlewska 2, Jeger 2, Michniewicz 1, Murmyko 0, Trawczyńska 0, 

 

18:20, AZS AJP Gorzów Wlkp. - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki (I liga), 66:73 (14:31, 15:14, 22:8, 15:20)

Dla AZSu, punkty zdobyły: Szczęsna 22, Keller 15, Kominek 12, Matkowska 10, Szczecińska 7, Kupczyk 0, Bury 0, Jezierska 0, Duchnowska P. 0, Dul 0, Musielak 0.

 

20:00, UKS Lider Swarzędz- X-Demon Tęcza Leszno (I liga), 64:57 (16:20, 9:15, 19:13, 20:9)

 

 

Wyniki, 10 września niedziela

 

 

9:00, UKS Basket Zgorzelec - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki (juniorki), 31:78 (11:19, 7:19, 5:15, 8:18)

 

10:45, Enea AZS Poznań - AZS AJP Gorzów Wlkp. (juniorki), 78:53 (21:10, 12:16, 24:8, 21:19)

Dla AZS Gorzów, punkty zdobyły: Kuczyńska Wiktoria 21, Kobylińska 12, Dudek 6, Duchnowska 5, Kuczyńska Aleksandra 3, Mamrowicz 3, Potraca 2, Michniewicz 1, Kościukiewicz, Murmyło, Łupińska i Omiotek po 0 pkt.

 

12:30, UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - X-Demon Tęcza Leszno (I liga), 45:57 (13:10, 7:12, 13:9, 12:26)

 

14:15, AZS AJP Gorzów Wlkp. - UKS Lider Swarzędz (I liga), 45:56 (8:15, 9:19, 19:11, 9:11)

Dla AZSu, punkty zdobyły: Keller 14, Duchnowska 10, Szczęsna 9, Matkowska 4, Szczecińska 4, Dul 2, Kominek 2, Bury 0, Jezierska 0, Musielak 0, Kupczyk 0.

 

 

Wyniki, hala I LO ul. Puszkina 31:

09 września sobota

 

 

11:00, ENEA AZS I AJP Gorzów - UKS Lider Swarzędz, 31:78 (2:19, 13:26, 5:24, 11:9)

Dla AZSu, punkty zdobyły: Andrzejkowicz 12, Dubiec 8, Szadkowska 3, Januszke 3, Jenek 2, Brzezińska 2, Lewandowska 1, Grochocka, Madej, Pyrlik i Maciejczyk po 0 pkt. 

 

12:40, ENEA AZS II AJP Gorzów - UKS przy MG w Aleksandrowie Łódzkim, 74:54 (17:15, 23:12, 13:9, 21:18)

Dla AZSu, punkty zdobyły: Ryzińska 23, Kurkowiak 16, Kozłowska Maja 8, Jasińska 8, Piątek 5, Oleszczuk 4, Piórkowska 4, Wawrzyńska 2, Lebiecka 2, Dobrzańska i Kozłowska Wiktoria po 0 pkt.

 

14:20, Tęcza Leszno - ENEA AZS I AJP Gorzów Wlkp., 70:83 (18:16, 14:25, 22:20, 16:22)

Dla AZSu, punkty zdobyły: Wierzbicka 22, Kobylińska 15, Dudek 13, Kuczyńska 11, Kurkowiak 8, Szadkowska 4, Harasimowicz 3, Górka 2, Sierocińska 2, Andrzejkowicz 1, Kubacka 2, Dubiec i Jenek 0 pkt.

 

16:10, ENEA AZS II AJP Gorzów Wlkp. - ENEA AZS Poznań, 56:100 (24:25, 15:23, 6:24, 11:28)

Dla AZSu, punkty zdobyły: Kozłowska Maja 17, Ryzińska 12, Pawelczyk 9, Oleszczuk 4, Jasińska 4, Piątek 3, Kozłowska Wiktoria 3, Wawrzyńska 2, Dobrzańska 2, Lebiecka, Kurkowiak i Piórkowska po 0 pkt.

 

17:40, UKS Lider Swarzędz - Tęcza Leszno, 58:33 (14:13, 16:7, 17:1, 11:12)

 

19:20, ENEA AZS Poznań - UKS przy MG w Aleksandrowie Łódzkim, 90:51 (19:9, 10:15, 33:10, 28:17)

 

 

Wyniki, 10 września niedziela

 

 

9:00, ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. - ENEA AZS Poznań, 43:88 (6:25, 10:19, 12:19, 15:25)

Dla AZS Gorzów, punkty zdobyły: Wierzbicka 10, Andrzejkowicz 9, Harasimowicz 9, Kubacka 5, Sierocińska 5, Górka 2, Szadkowska 2, Dubiec 1, Jenek 0.

 

10:50, ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - UKS Lider Swarzędz, 39:71 (3:22, 12:17, 17:21, 7:11)

Dla AZSu, punkty zdobyły: Kozłowska Maja 12, Kurkowiak 9, Ryzińska 8, Pawelczyk 5, Jasińska 3, Warzyńska 2, Oleszczuk, Lebiecka, Piórkowska, Dobrzańska i Kozłowska Wiktoria po 0 pkt.

 

12:40, Tęcza Leszno - UKS Basket Aleksandrów Łódzki, 105 - 42 (24:4, 31:12, 17:14, 33:12)

 

Zdjęcia ze spotkań dostępne są na naszym Facebooku. Wszystkim zespołom dziękujemy za cenne lekcje i sportowe emocje!

Powered by JS Network Solutions